HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

2010 yılından bugüne kuruyemiş ve gıda sektöründe yer alan deneyimli bir firmadır. Tüketiciye her zaman taze ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaştırmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

Mevcut bulunduğumuz toplumun ihtiyaçlarının farkındayız Çünkü toplumun bir parçasıyız bu yüzdendir ki toplumsal hayata katkılar sağlamayı ve insan ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi kendimize amaç edindik

Ürünlerin daha tarladan hammadde halindeyken sofralarımıza gelene kadar ki maceralı yolculuğundaki tüm kalite aşamaları tarafımızdan belirlenmektedir. Bu konuda ki düşüncemiz kendi yemeyeceğin bir ürünü müşterine satmadır.

Kuruyemiş Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kuruyemiş alırken güvenilir yerlerden satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük tüketim olmayacaksa, mutlaka ağzı kapanabilir vakumlu paketlerde olmasını tercih etmek gerekmektedir. Taze kuruyemişler, doğru ve hijyenik koşullarda paketlendiğinde uzun süre dayanabilir. Kuruyemiş paketlenmesinde çoğunlukla azot gazı kullanılır.

Kuruyemişler Nasıl Saklanmalı

Kuruyemiş paketleri yukarıda da belirttiğimiz gibi vakumlu paketlerde ve ağzı kapatılabilen özellikte paketlerde tercih edilmeli. Paketler kesinlikle delik olmamalı, hava almamamlıdır. Güneş ışığına maruz kalmayacak serin ortamlarda saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklamak etkili bir çözüm yoludur.